Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Regulacja wysokości fotela kierowcy a właściwie jej brak

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Regulacja wysokości fotela kierowcy a właściwie jej brak

    pstrykacz, Tomaszek i ja (możliwe że jeszcze ktoś dołączy) również wybieramy się na Skaryszewską więc pewnie się spotkamy

  • #2
    Regulacja wysokości fotela kierowcy a właściwie jej brak

    Jak w temacie. Padła mi regulacja wysokości fotela kierowcy. Zrobiło się to nagle samo z siebie. Ot, jednego dnia działała, następnego już nie. Fotel jest zablokowany a dźwignia nie chce drgnąć na więcej niż kilka mm - opór taki jakby było minimum albo max. Dotknęło to kogoś z Was? Jaka może być tego przyczyna?
    رافال
    Spoty
    Cause freedom is a lonely road
    My O2FL

    Komentarz


    • #3
      rafiki, wykręć fotel i sprawdź sprężyne
      https://www.facebook.com/tapicerekpranie

      Komentarz


      • #4
        Re: Regulacja wysokości fotela kierowcy a właściwie jej brak

        Zamieszczone przez rafiki
        Jak w temacie. Padła mi regulacja wysokości fotela kierowcy. Zrobiło się to nagle samo z siebie. Ot, jednego dnia działała, następnego już nie. Fotel jest zablokowany a dźwignia nie chce drgnąć na więcej niż kilka mm - opór taki jakby było minimum albo max. Dotknęło to kogoś z Was? Jaka może być tego przyczyna?

        Założyłem już taki temat ale brak odp, też mam coś podobnego tylko tyle że mi na maksa się nie podnosi w porównaniu do fotela pasażera ale jakąs regulacje mam góra dół i tez się zastanawiam, czy to sprężyna czy zębatka, sam nie wiem, a większość nie zwraca na to uwagi w samochodach i pewnie nikt nie odpowiada na ten temat.

        [ Dodano: Wto 17 Cze, 14 18:38 ]
        Zamieszczone przez Marcello01
        rafiki, wykręć fotel i sprawdź sprężyne
        Myślisz, że to wina sprężyny?
        Na Wydechu, wrrr...

        Komentarz


        • #5
          Mi jak spadła sprężyna , leżała pod fotelem to fotel się podnosił tylko przy opuszczaniu jak siedziałem to od razu spadał na dół do samego końca , bez obciążenia wszystko działało prawidłowo. Rozwiązania problemu i założenia sprężyny szukałem na forum VW chyba Passata tam jest sporo na temat.

          Komentarz


          • #6
            Już kiedyś miałem problem z regulacją - jak usiadłem to fotel szedł max na dół. Okazało się, że upi&*$%lił się trzpień który to zabezpiecza. Teraz jednak fotel ani drgnie - nieważne czy obciążony czy nie
            رافال
            Spoty
            Cause freedom is a lonely road
            My O2FL

            Komentarz


            • #7
              Przypuszczam że będzie to problem z mechanizmem podnoszenia fotela tak mi się wydaje. Ja szukałem rozwiązania na forum VW i udało mi się sprężynę założyć. Nic więcej nie poradzę bo nie miałem takiego przypadku.

              Komentarz


              • #8
                No to będę musiał go wykręcić i poszukać co tam się dzieje :/
                Na Wydechu, wrrr...

                Komentarz

                POWRÓT NA GÓRĘ
                Pracuję...
                X